Po dlouhé době se v barvách našich dresů představily čistě zástupkyně něžného pohlaví. Tým žen vyrazil o víkendu do sportovní haly v Kunraticích.

19 9 25 zeny

Nově poskládaný tým plný známých tváří nejen z historie rokycanského florbalu se představil na prvním turnaji 3. ligy žen. Děvčata hned na úvod čekal silný soupeř Wizards Praha, který ještě před dvěmi sezónami sváděl boje na palbovkách 1. ligy. Děvčata z hlavního města potvrzovaly roli favorita ve všech aspektech hry, především pak v proměňování gólových šanci. I když první třetina patřila z větší části našim ženám, nedokázaly jsme proměnit velké množství šancí, které nám Wizardky předložily a ve zbytku zápasu jsme jen marně dotahovaly narůstající brankový rozdíl. Zápas byl po třech třetinách a našem velkém střeleckém trápení ukončen za stavu 8:2 pro Wizards Praha.

Jako druhého v pořadí vyzvaly holky tým TJ Lokomotiva Rakovník a to byl o poznání jiný zápas. Dobré napadání soupeřovi rozehrávky a semknutá obrana nám zaručili pohodové vedení zápasu a s míčkem na čepelích jsme kontrolovaly průběh až do poslední sirény.  Zasloužené vítězství 4:1 a úsměv na tvářích našich hráček mluvil za vše.

Na další turnaj se děvčata vydají 20. října do sportovní haly v Radlicích.

FBC ROKYCANY - Wizards DDM Praha 10 - 2:8 - ONLINE
TJ Lokomotiva Rakovník - FBC ROKYCANY - 1:4 - ONLINE