V sobotu 5. dubna vyrazili starší žáci FbC Sokol Rokycany bojovat o další ligové body do sportovní haly Slavia VŠ Plzeň. Utkání naši sehráli, pro ligu starších žáků dost netradičně, až v odpoledních hodinách. V prvním utkání nás čekal velmi těžký duel s lídrem tabulky, celkem FBŠ Kerio Plzeň, ve druhém pak třetí tým bodování družstev, TJ Baník Sokolov.

Celý článek...

 
V sobotu 29.března se opět otevřely brány sportovní haly HK Rokycany. Na programu den bylo 15. kolo ligy starších žáků. Domácí tým FbC Sokol Rokycany změřil své síly s celkem Karlových Varů a Slavie Plzeň-Doubravky. Cestu do hlediště si našlo i několik fanoušků z řad rodičů a bylo se rozhodně na co dívat.

Celý článek...

 

Starší žáci FbC Sokol Rokycany vyrazili po dlouhé ligové pauze ke dvěma utkáním do Plzně, do sportovní haly ZČU Plzeň. Hned na úvod je čekal velmi těžký soupeř z Horšovského Týnu a v závěru turnaje pak celek Kdyně.

Celý článek...

 

Z uplynulého turnaje starších žáků, který se uskutečnil 25.ledna 2014 ve sportovní hale v Chotěšově, si rokycanští starší žáci přivezli domů první 3 body do tabulky, a to po výhře nad celkem TJ Jiskra Domažlice v poměru 4:8.

Celý článek...

 

Pozvánky na domácí zápasy

Kalendář akcí

Banner

Facebook

Banner

Partneři klubu

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner