FBC ROKYCANY

Poslední odehraný víkend byl ve znamení dvou domácích turnajů. Jak dopadli naše mladé naděje nejen na domácím hřišti se dozvíte v článku.


Přípravka

Již třetí turnaj přípravky se konal v neděli 18.11. v naší domácí sportovní hale. Čtyři utkání, čtyři hodiny plné zábavy, více než čtyři druhy pochutin na "minibaru", to vše se přeměnilo v úžasné dopoledne.
A ačkoliv se výsledkově našim svěřencům příliš nevedlo, zasloužili si uznání za bojovnost a nasazení, s jakým do všech utkání naskočili.
A přeci si naši mladíci jeden úspěch připsali, a to když jako jediný tým vyválčil bod za remízu proti jinak bezchybnému celku SLAVIA Plzeň. 
Děkujeme všem hráčům, rodičům, divákům i ostatním fanouškům.

Mladší žáci
Tým mladších žáků se v neděli 18.11 vydal na další turnaj do nedalekých Šťáhlav. Možná i kvůli mrazivému počasí a brzkým raním hodinám se nám v prvním zápase s FBŠ Plzeň nepodařilo podat zrovna energický výkon, k tomu lehká střelecká smůla a výsledek 0:2 byl na světě.

Do druhého zápasu proti klukům z Tlučné naskočil z naší střídačky úplně jiný tým. Aktivita, obětavost, využité šance, to vše charakterizuje naši předvedenou hru. Naše 3 gólové vedení se však soupeřům podařilo otočit a v infarktovém závěru ještě přidali jednu branku navíc. Konečný výsledek tedy 4:5.

Do třetího zápasu jsme nastupovali jako favorit a naši roli se nám podařilo obhájit. Navázání na tempo z minulého zápasu nám během 3 minut zajistilo 5 branek a bylo po zápase. Soupeři už jen těžko dotahovali tento náskok a po 20 minutách tedy svítilo na tabuli skóre 9:1 pro Rokycany.

Děkujeme všem fanouškům a těšíme se na další společně strávené chvíle.


Florbalová škola Plzeň oranžoví - 0:2
TJ Tlučná - 4:5
SPORT CLUB Klatovy - 9:1

Starší žákyně
SPORT CLUB Klatovy - 3 :1
FBŠ SLAVIA Plzeň - 5:0
TJ Plamen Chodov - 2:0
FBŠ SLAVIA Plzeň red - 5:5
LML - 3:3

Dorostenci
GO - GO Horšovský Týn - 5:1
FBŠ SLAVIA Plzeň B - 1:5

 

 

Výsledkový servis - víkend 17. a  18. listopadu

Výsledkový servis - víkend 17. a 18. listopadu

Poslední odehraný víkend byl ve znamení dvou domácích turnajů. Jak dopadli naše mladé naděje nejen na domácím hřišti se dozvíte Read More
24. a 25.11 - Muži opět doma

24. a 25.11 - Muži opět doma

O nadcházejícím víkendu vyběhnou na cizí palubovky elévové, starší žáci, junioři a juniorky a muži se představí doma.  Read More
BAZÁREK

BAZÁREK

Máte doma florbalové vybavení, které nepoužíváte, ale je Vám líto jej vyhodit? Právě pro Vás je zde náš klubový bazárek.Pošlete Read More
NOVÁ FOTOGALERIE - mlži - 7.10.2018

NOVÁ FOTOGALERIE - mlži - 7.10.2018

Celou fotogalerii naleznete zde  Read More
ZTRÁTY A NÁLEZY - nové přírůstky

ZTRÁTY A NÁLEZY - nové přírůstky

Postrádáte triko, boty nebo jiný kus Vašeho vybavení? Tady jste na správném místě. Veškeré nálezy jsou k vyzvednutí v hale Read More
  • 1
  • 2
  • 3