FBC ROKYCANY

O uplynulém víkendu se opět představili naši florbalisté na domácí půdě. Byli to juniorky a mladší žáci. Přípravkáři pak užívali florbalu v Plzni.

Přípravka

O druhém herním víkendu roku 2019 vyrazila znovu na ligové palubovky i přípravka. Naši nejmladší florbalisté zavítali do sportovní haly 14. Základní školy Plzeň, kde změřili síly se čtyřmi družstvy.
Turnaj jsme zahájili vítězně. Proti FBŠ Slavia Plzeň se klukům střelecky dařilo a gólový náskok si udrželi až do konce duelu. Druhý zápas proti Florbalové škole Plzeň byl také vyrovnaný až do závěrečné sirény, ale tentokrát chybělo pár přesných zásahů nám. Ve třetím utkání na naše mladíky doslova vlétli hráči FbC Plzeň. Hořkost porážky jsme museli vytrpět, ale ta byla brzy zapomenuta a do posledního zápasu proti dalšímu družstvu Florbalové školy Plzeň už jsme šli zase s odhodláním zvítězit. To se podařilo, s turnajem jsme se rozloučili úspěšně a kluci si vychutnali i zaslouženou sladkou odměnu.
Děkujeme rodičům za podporu a těšíme se na další společný turnaj.

Mladší žáci
Mladší žáci si v neděli 13.1.2019 zahráli první ligový turnaj v roce 2019 a hned na domácí palubovce v Rokycanech. Celý turnaj kluci odehráli s velkým nasazením a naservírovali divákům moc pěknou podívanou.

Hned v první zápase proti týmu z Tlučné jsme se dokázali kousnout a i přes nepříznivý stav ještě pár minut před koncem, využít tlak a vstřelit vyrovnávací branku. Zápas skončil remízou 3:3.
Ve druhém zápase se průběh prakticky opakoval, pouze s tím rozdílem, že finální tlak se nám využít nepodařilo a kluci z FbC Plzeň tedy vyhráli 4:5.
V poslední zápase s Florbalovou školou se nám jakoby vytratily síly a po několika vstřelených brankách odešlo i nadšení. Zápas jsme nakonec prohráli 0:9.
Děkujeme všem rodičům a fanouškům za podporu a těšíme se na dalším utkání, které proběhne 26.1.2019.

TJ Tlučná - 3:3
FbC Plzeň - 4:5
Florbalová škola Plzeň bílí - 0:9

Juniorky
Juniorky se dnes představily na domácí palubovce. Čekaly je hned dva týmy z Plzně a opět se musely vypořádat s užší sestavou. V dopoledním utkání se naše děvčata utkala s Fbc Plzeň. Začátek utkání nám vyšel lépe a díky tomu jsme se dostali do rychlého vedení 2:0. Soupeřky však v dalším průběhu dokázaly držet výsledkový krok a po druhé třetině tak svítil na časomíře stav 4:3 v náš prospěch. Třetí třetina však byla opět v naší režii. Po několika využitých chybách v soupeřově obraně jsme přidali další tři branky a dokráčeli k vítězství 7:3. V odpoledním zápase nás čekal o poznání těžší soupeř ze SLAVIE Plzeň. Se Slávistkami se nám dařilo držet krok jen v první třetině, kterou jsme prohráli 1:2. Ve zbytku utkání bohužel našim holkám docházely síly a navíc s podvrtnutým kotníkem musela odstoupit i Simča Šímová. Zápas skončil naší prohrou 2:8, ale i tak můžeme být spokojeni, že se našim holkám před domácím publikem podařilo dnes získat 3 body.

FbC Plzeň - 7:3
FBŠ SLAVIA Plzeň - 2:8

Program na víkend - 19 a 20. ledna

O příštím víkendu se vydají muži na výjezd na sever, kde vyzvou Teplice a Ústí. Junioři obsadí tělocvičnu ve Františkových Read More
Výsledkový servis - víkend 12. a 13. ledna

O uplynulém víkendu se opět představili naši florbalisté na domácí půdě. Byli to juniorky a mladší žáci. Přípravkáři pak užívali Read More
Radkovi Zelinkovi posíláme 11 000 Kč

O uplynulém víkendu obsadili házenkářskou halu v Rokycanech pouze hráči florbalového oddílu FBC Rokycany. V sobotu byl na pořadu dne zápas mužského Read More