FBC ROKYCANY

Přípravkáři se předvedli na domácí palubovce, mladší žáci si zahráli v Tlučné a junioři v Domažlicích. 


Přípravka
V neděli 17.3.2019 se na domácí palubovce v Rokycanech konalo další ligové kolo přípravek. Kromě našeho domácího celku zavítali do sportovní haly Házené Rokycany hráči Tachova, Horšovského Týnu a Slavie Plzeň. FBŠ SLAVIA Plzeň sestavila ze svých svěřenců dvě družstva a tak byl turnaj obsazen pěti družstvy.
Před našimi mladíky tak byl nelehký úkol, a to postavit se svým vrstevníkům ve čtyřech duelech. I přes veškerou snahu jsme nad svými soupeři ztráceli. Branky padaly na obě strany, ale v konečném součtu byli naši protivníci vždy úspěšnější.
Přesto jsme však splnili cíl, kterým bylo strávit nedělní dopoledne sportem, užít si spolu s kamarády i soupeři hru a potěšit diváky nejednou florbalovou akcí.
Děkujeme všem fanouškům za krásnou sportovní atmosféru a hráčům za nasazení ve všech utkáních.

 

Mladší žáci
Mladší žáci se stejně jako naši nejmladší vydali v neděli na své další ligové utkání, jejich turnaj však hostila tělocvična v Tlučné.
Velká marodka způsobila, že pro florbalové zkušenosti vyrazilo jen 8 statečných, naštěstí nám organizátoři turnaje připravili nejmenší možné hřiště a to se ukázalo jako voda na náš mlýn. Kluci ve všech zápasech dokázali soupeře dostávat pod tlak, narušovat jejich rozehrávku a využívat našeho malého počtu pro rychlé standartní situace. Díky tomu, že jsme podali stabilní výkon ve všech zápasech turnaje si zaslouženě odvážíme plný počet bodů a první místo.  

Děkujeme všem za podporu a těšíme se u dalšího společně stráveného sportovního dne.

TJ Tlučná - 4:2
SK Jiskra Domažlice - 6:1
Starší žákyně Karlovarského kraje - 5:0
Florbal Tachov - 6:2

Junioři
Junioři se v neděli vydali na turnaj do Domažlic, kde je čekal v prvním zápase ještě neporažený soupeř z Karlových Varů. Kluci byli nahecovaní a podali velmi dobrý výkon, až na výpadek na začátku druhé třetiny byl zápas velmi kvalitní a plný šancí na obou stranách. Štěstí ovšem stálo u soupeře a zápas prohráváme 6:7.

Druhý zápas s týmem Sokolova byl pro nás noční můra. Naprostá nedisciplinovanost, až za hranicí fair play. Sokolov naprosto zaslouženě vyhrál 0:7.
Poslední kolo JUNIORŮ se odehraje na domácím hřišti 13.4.2019.

FB Hurrican Karlovy Vary - 6:7
Florbal Sokolov - 0:7

Program na víkend - 23. a 24. března

Program na víkend - 23. a 24. března

O následujícím víkendu se vydají pouze starší žáci do dalekých Františkových Lázní. Ostatní družstva si užijí zaslouženého odpočinku.  Read More
Výsledkový servis - víkend 16. a 17.března

Výsledkový servis - víkend 16. a 17.března

Přípravkáři se předvedli na domácí palubovce, mladší žáci si zahráli v Tlučné a junioři v Domažlicích.  Read More
Muži v posledním domácím zápase zvítězili

Muži v posledním domácím zápase zvítězili

Náš elitní tým mužů o víkendu vyzval při posledních domácích zápasech soupeře z Plzně a z Domažlic  Read More
Radkovi Zelinkovi posíláme 11 000 Kč

Radkovi Zelinkovi posíláme 11 000 Kč

O uplynulém víkendu obsadili házenkářskou halu v Rokycanech pouze hráči florbalového oddílu FBC Rokycany. V sobotu byl na pořadu dne zápas mužského Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4