FBC ROKYCANY

Muži po dvou domácích zápasech, kdy měli vítězství na dosah, vytěžili pouze 2 body.
Junioři, juniorky, starší žáci a elévové hájili barvy našeho klubu na cizích palubovkách. Jak dopadli se dočtete v článku. 


Elévové

Ačkoliv do konce kalendářního roku 2018 zbývá ještě více než měsíc, elévové FBC ROKYCANY měli již dnes, v sobotu 24.11., na programu poslední turnaj v tomto roce. Pořadatelem tohoto florbalového dopoledne byl oddíl DDM Stod.
Naši se utkali s celkem pěti družstvy. A v těchto velmi vyrovnaných utkáních potkali pouze jednoho přemožitele, Florbal Tachov. S dalšími dvěma mužstvy jsme se rozešli smírně a ve dvou případech jsme slavili vítězství. Velmi pozitivní výsledky navíc podtrhl fakt, že jako jediný celek jsme sebrali body pozdějšímu vítězi turnaje. Náš tým si v celkovém hodnocení vysloužil odměny za třetí místo. 

Velké poděkování opět patří všem hráčům, rodičům a blízkým.
Další turnaj kategorie elévů nás čeká 6.1.2019. Pořadatelem turnaje bude náš oddíl, klání proběhnou ve sportovní hale Házené Rokycany a náš klub budou reprezentovat hned dvě družstva. Věřím, že si všichni hráči toto datum nesmazatelně poznamenají v kalendáři a bude hojná účast. Děkuji a přejeme všem krásný víkend.

Starší žáci
Starší žáci se v sobotu 24.11 vydali na další ligový turnaj do Šťáhlav. Tentokráte nás čekali tři soupeři z Plzně. Dva týmy FBC Plzeň a tým Florbalové školy.

V prvním zápase jsme bohužel nedokázali i přes mnoho šancí vstřelit ani jednu branku a po konečné siréně svítilo na tabuli skóre 0:4.
Ve druhém zápase jsme již dokázali prolomit naši střeleckou smůlu a držet se soupeřem krok. Nejen svými zkušenostmi však dokázali kluci z FBC Plzeň udržet kladný výsledek na své straně a zvítězit 5:3.
Třetí zápas proti týmu Florbalové školy byl tím nejlepším, i přes to, že síly ubývaly, dokázali jsme se tlačit do zakončení a nedarovali jsme soupeři ani kousek prostoru. O 2 roky starší kluci z FBŠ však nenechali nic náhodě a i přes naši velkou snahu a super předvedený výkon dokázali zvítězit.
 
Děkujeme všem fanouškům a těšíme se na další společně strávené chvíle.

FbC Plzeň white - 0:4
FbC Plzeň blue - 3:5
Florbalová škola Plzeň oranžoví - 1:6
 

Junioři
Dnešní turnaj juniorů se odehrál v tělocvičně v Domažlicích. 
První zápas jsme nastoupili proti týmu ze Sokolova, se kterým jsme nedokázali v předchozích zápasech vyhrát. Tentokrát kluci zamakali a vydřeli si vítězství 4:2.
Ve druhém zápase proti lídrovi tabulky Karlovým Varům, jsme měli jasná pravidla, cíl uhrát co nejlepší výsledek a vyzkoušet si "beton". To se dařilo, ovšem plno našich osobních chyb nás stálo mnoho energie a branek. Výsledek tedy 2:8 pro Karlovy Vary.

K dalšímu utkání nastoupí tým juniorů až v novém roce.

Florbal Sokolov - 4:2
FB Hurrican Karlovy Vary - 2:8

Juniorky
V neděli ráno vyrazily juniorky k dalšímu turnaji do Klatov. Bohužel ani v jednom utkání naše děvčata nedokázala bodovat a s jedním bodem zůstávají na chvostu tabulky. Holky si ale opět zaslouží pochvalu, že i v menším počtu hráček zvládly odehrát dvě náročná utkání.
Další kolo se odehraje na začátku nového roku v Rokycanech a těšíme se na podporu domácího publika.

TJ Plamen Chodov - 2:10
SPORT CLUB Klatovy - 6:9

Muži
FBC Česká Lípa B - 4:5p
TJ Sokol Koberovy - 6:7pn

 

 

Výsledkový servis - víkend 24. a 25. listopadu

Výsledkový servis - víkend 24. a 25. listopadu

Muži po dvou domácích zápasech, kdy měli vítězství na dosah, vytěžili pouze 2 body. Junioři, juniorky, starší žáci a elévové Read More
Program na příští víkend - 15 a 16. prosince

Program na příští víkend - 15 a 16. prosince

O následujícím skoro-vánočním víkendu se naposledy v tomto roce představí naši nejmladší přípravkáři v Tachově, žákyně v Chodově, mladší žáci Read More
BAZÁREK

BAZÁREK

Máte doma florbalové vybavení, které nepoužíváte, ale je Vám líto jej vyhodit? Právě pro Vás je zde náš klubový bazárek.Pošlete Read More
NOVÁ FOTOGALERIE - mlži - 7.10.2018

NOVÁ FOTOGALERIE - mlži - 7.10.2018

Celou fotogalerii naleznete zde  Read More
ZTRÁTY A NÁLEZY - nové přírůstky

ZTRÁTY A NÁLEZY - nové přírůstky

Postrádáte triko, boty nebo jiný kus Vašeho vybavení? Tady jste na správném místě. Veškeré nálezy jsou k vyzvednutí v hale Read More
  • 1
  • 2
  • 3