FBC ROKYCANY

18 8 10 vysledkovy servisO víkendu se představili mladší žáci na domácí půdě. K venkovním zápasům vyrazla  přípravka, starší žákyně a dorostenci.
Kompletní výsledkový servis v článku. 

Mladší žáci
Mladší žáci se při svém druhém turnaji představili na domácí palubovce. Našimi soupeři se stali všechny tři velké florbalové celky z Plzně, tedy Slavia, FBC Plzeň a Florbalová škola. V prvním zápase s týmem FBŠ Slavia Plzeň jsme se trochu trápili, možná to zapříčinily brzké ranní hodiny, každopádně náš výkon působil ospale a bez náboje. Do druhého zápasu už ovšem přišel náš starý dobrý tým. Útok střídal útok a snad jen menší střelecké trápení našich opor z útočných řad a díry v obraně způsobily menší rozdíl ve skóre v náš neprospěch. Ovšem pokud bylo včera něco ke kritice, tak třetí zápas vše napravil. Krásné útočné akce, tah na bránu a neprůstřelná obrana, toto všechno reprezentovalo náš poslední zápas, který jen podtrhl úspěšný turnaj před domácím publikem.


Děkujeme všem fanouškům za podporu a těšíme se na další florbalové zážitky.      

FBŠ Slavia Plzeň white - 1:4
FbC Plzeň - 5:10
Florbalová škola Plzeň oranžoví - 8:1

Přípravka
Družstvo přípravky se v sobotu vydalo na první turnaj v této sezóně. Téměř zbrusu nový tým se představil ve sportovní hale v Tlučné hned v pěti utkáních.
V brance dostali šanci se ukázat hned tři hráči a někteří další, na které se dnes nedostalo, budou mít příležitost již za dva týdny, kdy bude další ligový turnaj přípravek. 
Děkujeme hráčům za senzační dopoledne, rodičům za podporu z hlediště a všem přejeme krásný zbytek víkendu.

Starší žákyně
Premiéru v soutěži Přebor mladších žáků mají za sebou také naše děvčata. Na turnaji v Plzni holky změřily své síly hned s čtyřmi dívčími celky a jedním družstvem kluků. A naše děvčata si vedla fantasticky. Jediné drobné zaváhání přišlo hned v úvodním duelu proti děvčatům z Měčína, která startují pod hlavičkou florbalu Klatovy. Gólem v poslední minutě jsme ztratili nerozhodný výsledek a soupeřky se radovaly z výhry. V ostatních duelech již holky nezaváhaly, proti Chodovu dokonce odcházela naše brankářka Anička Valigurová ze hřiště s čistým kontem.

Gratulujeme dívkám k vynikajícímu vstupu do sezóny a přejeme mnoho štěstí do dalších turnajů.

SPORT CLUB Klatovy - 2:3
FBŠ Slavia Plzeň - 4:1
TJ Plamen Chodov - 5:0
FBŠ Slavia Plzeň red - 7:4
LML - 7:3

Dorostenci
V neděli se tým dorostenců vydal do dalekých Karlových Varů, aby změřil své síly se soupeři ze Sokolova a Karlových Varů.
První zápas proti Sokolovu jsme začali velmi vlažně, bez důrazu a se spoustou drobných chyb. Postupně se ovšem náš výkon zlepšoval a hra se blížila naší domluvené taktice. Zápas vyhráváme 10:1. Ve druhém zápase nás čekal domácí tým z Karlových Varů. Od začátku jsme byli lepším týmem a dařilo se nám proměňovat šance. Vyhráváme 8:1 a vezeme do Rokycan šest bodů.

Tímto vítězstvím se dorostenci posunují na druhé místo v celkové tabulce.

Florbal Sokolov - 10:1
FBHurrican Karlovy Vary B - 8:1 

 

NOVÁ FOTOGALERIE - mlži - 7.10.2018

NOVÁ FOTOGALERIE - mlži - 7.10.2018

Celou fotogalerii naleznete zde  Read More
Program na víkend - 27. a 28. října

Program na víkend - 27. a 28. října

Muži vyjedou bojovat o ligové body do Plzně a do Domažlic, junioři vyrazí do dalekých Františkových lázní, starší žáci se Read More
Nově otevřená sekce - BAZÁREK

Nově otevřená sekce - BAZÁREK

Máte doma florbalové vybavení, které nepoužíváte, ale je Vám líto jej vyhodit? Právě pro Vás je zde náš klubový bazárek.Pošlete Read More
ZTRÁTY A NÁLEZY - nové přírůstky

ZTRÁTY A NÁLEZY - nové přírůstky

Postrádáte triko, boty nebo jiný kus Vašeho vybavení? Tady jste na správném místě. Veškeré nálezy jsou k vyzvednutí v hale Read More
Výsledkový servis - víkend 20. a 21. října

Výsledkový servis - víkend 20. a 21. října

O víkendu se představili mladší žáci na domácí půdě. K venkovním zápasům vyrazla  přípravka, starší žákyně a dorostenci. Kompletní výsledkový Read More
  • 1
  • 2
  • 3