V sobotu 28.9. zahájili ve Kdyni starší žáci letošní ligovou sezónu. V úvodních třech duelech navíc nenašli přemožitele.

První zápas proti Florbalové škole Plzeň bylo zpočátku velmi vyrovnané. Góly padaly až ve druhém poločasu a pouze do branky soupeře. Utkání zvládáme jednoznačně 4:0.Druhý rival, FbC Plzeň, začal brankově lépe a po lehkém zaváhání obrany se ujal vedení. Herně jsme však měli převahu a ješte v první dvanáctiminutovce překlápíme průběžný výsledek na 4:1. Po druhé časti bylo konečné skóre 5:1.V posledním utkání jsme změřili síly s Horšovským Týnem. I Go-Go, po vzoru Plzně, vstoupilo do duelu lépe. Dvěma střelami se prosadil lídr pořádajícího týmu a nás čekalo nelehké dotahování. Hru jsme vyrovnali, ale před závěrečným poločasem jsme stále prohrávali o dvě branky. Naštěstí jsme našli recept na zataženou obranu soupeře a začali pronikat do předbrankového prostoru. Díky důrazu a větší touze po vítězství sázíme postupně čtyři góly a otáčíme stav na 4:2.

Za předvedený výkon patří celému týmu obrovské poděkování, neméně musíme vyzdvihnout i skvělé fanoušky, kteří byli slyšet po celou hrací dobu. Děkujeme.