FBC ROKYCANY

radek4O uplynulém víkendu obsadili házenkářskou halu v Rokycanech pouze hráči florbalového oddílu FBC Rokycany.

V sobotu byl na pořadu dne zápas mužského „A“ týmu se soupeřem FBC Panthers Liberec, v neděli pak vyběhli dopoledne na palubovku elévové a odpoledne je vystřídali muži v zápase s rezervou extraligového FBC Liberec. Jak jistě víte, celý víkend byl doprovázen charitativní akcí na podporu Radka Zelinky, florbalisty FBC Kati Kadaň, který byl na začátku listopadu v Plzni brutálně napaden, a v důsledku jeho zranění mu musela být amputována část nohy. Tato událost zvedla velkou vlnu solidarity v celém sportovním světě a i náš oddíl se rozhodl Radkovi pomoci alespoň finančně. Během celého víkendu tedy bylo možné přispět dobrovolným vstupným a na oplátku čekal na diváky otevřený bufet s občerstvením.

radek3

I přes dvě těsné prohry bylo na co koukat, diváci vytvářeli skvělou kulisu a hráči v nových dresech zase pěkný a napínavý florbal. Velkou náplastí na nulabodový zisk může být našim florbalistům částka, kterou se podařilo vybrat. Za oba dva dny se nám totiž  podařilo nasbírat neuvěřitelných 11 000 korun. Tato částka bude poukázána na transparentní účet, který vytvořili hráči Kadaně.

Všem Vám velice děkujeme, že jste dorazili a
těšíme se při posledním letošním domácím utkání 16. a 17. února.   

Jarní florbalový Pochoďák 2019

Jarní florbalový Pochoďák 2019

Při druhé letošní sváteční středě si jako svůj program nenechalo ujít náš Pochoďák 59 účastníků.  Read More
Dorostenci vyhrávají 2.ligu

Dorostenci vyhrávají 2.ligu

V sobotu se tým dorostu vydal na poslední turnaj sezony do Lázní Kynžvart, kde je čekaly dva rozhodující zápasy o Read More
Muži v posledním domácím zápase zvítězili

Muži v posledním domácím zápase zvítězili

Náš elitní tým mužů o víkendu vyzval při posledních domácích zápasech soupeře z Plzně a z Domažlic  Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4