Náš klub nabízí všem svým členům možnost využití klubových slev u našich sportovních partnerů.

fatpipe uzke

 

Naším hlavním sportovním partnerem je společnost SPORTAGON, která se zabývá prodejem florbalového vybavení a sportovního oblečení FATPIPE a nově i sportovní obuvi Mizuno. Členi našeho klubu mohou využít slevu 30% na veškeré zboží, vyjma textilu, které je v nabídce na webových stránkách www.fatpipe.cz. Hráči A-týmu mužů pak mohou navíc využít speciální slevu na florbalové hole a gólmanské vybavení, více informací a způsob objednání s touto slevou poptávejte u pana Jana Barny. 

JAK ZBOŽÍ OBJEDNAT?

Objednávka přes eshop

První možností, jak si zboží objednat a zároveň využít klubovou slevu je objednávka přes eshop www.fatpipe.cz se zadáním slevového kódu ROKYCANY30. Slevový kód se zadává při kompletaci objednávky a sníží ceny daného zboží o 30%. Výhodou tohoto způsobu objednávky je, že při objednání skladového zboží od pondělí do čtvrtka do 16. hodiny můžete mít zboží přímo doma již druhý den (v závislosti na vytížení přepravce). Nevýhodou je, že platíte plné poštovné.

Objednávka přes klub 

Další možností, jak lze zboží objednat, je prostřednictvím hromadné klubové objednávky. Seznam Vámi vybraného zboží odešlete na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., přičemž rodiče by v emailu neměli zapomenout uvést jméno svého dítěte/našeho člena, nebo předejte osobně panu Janu Barnovi. Po nastřádání více kusů zboží bude vždy ke konci měsíce objednána hromadná objednávka. Výhodou tohoto způsobu je, že není nutné platit poštovné. Nevýhodou je pak delší čekací lhůta a nutnost vyzvednutí zboží při tréninku ve sportovní hale Házené. 

  

sanasport uzke

 

 

Dalším naším sportovním partnerem je firma SANASPORT, která se specializuje na prodej sportovní obuvi značky Asics.
SANASPORT nabízí našim členům na svých stránkách www.sanasport.cz slevu 30% a 20% na vybrané sportovní značky.

Sleva 30% se vztahuje na značky Asics a Mizuno.
Sleva 20% na značky Adidas, Asics Tiger, CEP, Columbia, Craft, Deuter, Inov-8, Jack Wolfskin, La Sportiva, Kari Traa, Mammut, Merrell, Moose, Nalgene, New Balance, Oakley, On Running, Onitsuka Tiger, Reebok, Saucony, Skinners, Slazenger.

JAK ZBOŽÍ OBJEDNAT?

Objednávka přes eshop

Nejjednoduší cestou, jak si zboží objednat a zároveň využít klubovou slevu je opět objednávka přes eshop www.sanasport.cz se zadáním slevového kódu fbcrokycany30 při nákupu značek Asics a Mizuno a fbcrokycany20 při nákupu ostatních značek. Slevový kód se zadává opět při kompletaci objednávky, kdy stačí zaškrtnout políčko "mám dárkový poukaz" a vložit náš slevový kód. Výhodou tohoto způsobu objednávky je doručení zboží přímo k Vám domů. Nevýhodou je, že platíte plné poštovné.

Objednávka přes klub 

Vzhledem k tomu, že obuv není tak často žádaným zbožím, hromadné objednávky neprobíhají v pravidelných intervalech. Firma Sanasport nám však nabízí slevu 35% při objednávce více jak 5 ks obuvi. Domluvte se v týmu a dejte dohromady 5 ks, objednávku nahlaste u pana Jana Barny nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  a my Vám vše rádi zařídíme.