Jedním z našich největších symbolů jsou naše dresy. Mužská domácí modrá sada a venkovní modro bílá kombinace jsou zakotveny v historii, kdy pod těmito barvami nastupují naše družstva již řadu let. V dámské verzi našich dresů je pak obsažena i barva červená. Dres jako hlavní prezentační plocha na sobě nese naše logo, znak města Rokycany, obchodní označení našich hlavních partnerů a identitu hráče (příjmení a číslo).

Právě identita hráče je pro nás velice důležitá, a proto nabízíme všem našim členům možnost zakoupení vlastního dresu s příjmením a číslem dle výběru. Nabídka volných čísel je uzpůsobena tak, aby nedocházelo ke kolizním situacím ve starších kategoriích, kde hráč může běžně nastoupit. Níže na této stránce naleznete detailní postup jak si své číslo vybrat.

Jaká je cena dresu?
Kompletní sada dresu se skládá ze dvou trik odlišné barvy, jedněch trenýrek a jednoho páru štulpen. Zvýhodněná cena celé sady je 1640 Kč. Tato kompletní sada je určena zejména pro dorostence, juniory, muže a ženy, jelikož nastupují v soutěžích, kde je již nutné se přizpůsobovat barvám soupeře.

dres tyna

Ostatním kategoriím, tedy starším žákům, mladším žákům, elévům, přípravce a dívčím mládežnickým kategoriím je standardně nabízen jen "domácí" dres, tedy jedno triko modré barvy, jedny trenky a jeden pár štulpen. Zvýhodněná cena této sady je 1080 Kč.

Mohu si dres vyzkoušet?
Abychom zajistili správný výběr velikosti dresu, máme zakoupeny zkušební sady trik a trenek. Dres je možné si vyzkoušet v tělocvičně Házené Rokycany během tréninků, vždy však po domluvě s panem Václavem Michálkem (M: 737 101 496) nebo Karlem Zelenkou (M: 734 528 531). U mládeže doporučujeme přítomnost rodičů, aby mohli korigovat výběr velikosti a byli s výběrem seznámeni.

Jaké číslo si mohu vybrat?
Níže na této stránce naleznete odkaz na veřejný dokument, kde jsou uvedená všechna aktuálně obsazená čísla v daných ročnících. Červená pole značí, že číslo je obsazeno buď v nižším nebo vyšším ročníku. Vzhledem k tomu, že právě nižší ročníky mohou nastupovat o kategorii výše, je nutné tento systém dodržovat. Pokud je hráč například v mladších žácích, je vzhledem k věkovému rozdílu možné vybrat si číslo, které koliduje s již obsazeným dresem v mužích, ovšem ideální cestou je výběr z čísel bez jakékoliv kolize, aby si mohl hráč číslo "přivlastnit" a po dobu své florbalové kariéry v FBC ROKYCANY ho již nikdy nemusel měnit. Při výběru čísla tedy stačí najít tabulku se svým rokem narození a podle prázdných (bílých) polí zvolit číslo, které je k dispozici. 

Jak dres oficiálně objednat?
Po zvolení správné velikosti můžete data předat osobně přímo panu Václavu Michálkovi, načež Vám bude na kontaktní email hráče (u nezletilých email zákonného zástupce) zaslán souhrn objednávky, který je nutné potvrdit. Svou objednávku můžete také zaslat na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tato objednávka se považuje za závaznou a data již nebudou dále ověřována. Všechny objednané dresy budou zařazené do celkové objednávky klubu, která bude vždy na konci měsíce předána výrobci.

Co se stane, když přestanu hrát florbal?
V případě, kdy některý z hráčů ukončí členství v FBC ROKYCANY, bude jeho číslo uvolněno do aktuální nabídky.

Co když o dres nemám zájem?
Pokud nemáte zájem o koupi vlastního dresu, vůbec to nevadí. V takovém případě je hráči na ligová utkání zapůjčen vždy dres erární, který po skončení utkání nebo turnaje opět odevzdá trenérovi či vedoucímu družstva.

V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit, případně kontaktujte přímo trenéra Vašeho syna nebo dcery.

 

SEZNAM ČÍSEL VŠECH ČLENŮ KLUBU