Vážení členové, vážení rodiče, přátelé rokycanského florbalu,

srdečně si Vás dovolujeme pozvat na další společnou akci ze série florbalových pochoďáků. Letos s námi můžete vyrazit v pondělí 28.10. na trasu v blízkém okolí Rokycan.

Akci zahájíme na náměstí v Rokycanech v 9:00 společným focením. Poté vyrazíme směrem k Čilině. Podle složení účastníků můžeme zvolit cestu po červené turistické značce, s kočárky bychom zvolili cestu Tymákovskou ulicí. Následně odbočíme vlevo a půjdeme dále po červené turistické značce (přes Němčičky). Než se však přiblížíme k Rakové, již opět se stočíme vlevo, přejdeme přes silnici vedoucí do Rakové a napojíme se na žlutou turistickou značku. Následně nás bude čekat výstup na Kotel. Zde společný pochoďák zakončíme a cestu zpět do svých domovů si bude moci každý zvolit podle svého. Někteří možná neodolají a opečou si donesené buřty na zdejším ohništi, ovšem tentokrát nebude opékání buřtů z naší strany organizováno.

Věřím, že i tentokrát se sejdeme v dostatečném počtu, užijeme si společně strávený den a budeme mít mnoho příležitostí k rozhovorům, a to nejen o florbalových tématech.

Za FBC ROKYCANY, z. s.

Karel Zelenka, Jan Barna, Martin Štván

https://mapy.cz/s/lurazedabe + cesta zpět