FBC ROKYCANY

pozvanka 1 koloO víkendu se představí pouze muži, kteří odstartují sezónu na domácím hřišti a to hned se západočeským rivalem ze Sokolova.

V loňské sezóně se nám na domácí půdě proti Sokolovu moc nedařilo, výsledkem 3:8 jsme fanoušky jistě nepotěšili. Ovšem vše bylo napraveno, když jsme ve vyhroceném zápase na půdě Sokolova urvali v prodloužení výhru 7:6. Klíčovou věcí bude udržet na uzdě bodový příděl Tomáše Abrháma, který v loňské sezóně svými 54 kanadskými body nemálo přispěl k 7. místu Sokolova v tabulce.
Na zápas se můžete těšit v sobotu od 17 hodin v naší domácí hale.   

V neděli pak přivítáme tým ASK Lovosice - LFP A. Bilance z loňské sezóny mluví nerozhodně pro oba tými. Jak Lovosice, tak my jsme dokázali vytěžit z domácích zápasů tři body a to těsnými výsledky 5:3 a 4:3. Uvidíme, zda stejný trend udržíme i v nedělním zápase.  Utkání se odehraje opět v HK Rokycany, ovšem oproti sobotě již v 15 hodin. Všichni jste srdečně zváni.

 cfbu menu Online Sokolov  cfbu menu Online Lovosice
logo fb Facebooková událost

 

 

 

Těšíme se na Vás 

Rozhovor s Kubou Boháčem

Rozhovor s Kubou Boháčem

Kuba Boháč se rozpovídal nejen o své nové pozici v týmu. Read More
Fat Pipe zavítá do Rokycan

Fat Pipe zavítá do Rokycan

Srdečně zveme všechny hráče a jejich rodiče na prezentaci florbalové značky FAT PIPE, se kterou náš klub od letošního léta Read More
Sezónu muži odstartují doma

Sezónu muži odstartují doma

O víkendu se představí pouze muži, kteří odstartují sezónu na domácím hřišti a to hned se západočeským rivalem ze Sokolova. Read More
Muži zahájili sezónu pohárem ČP

Muži zahájili sezónu pohárem ČP

Muži vstoupili do sezóny prvním kolem Poháru České pojišťovny, které se hrálo v nedalekých Štáhlavech. Read More
  • 1