FBC ROKYCANY

18 9 18 lovosiceMužský tým jako jediný hájil o víkendu barvy našeho klubu. Bohužel díky mnoha fatálním chybám a neustále se opakujícím nepřesnostem naši borci nevybojovali ani bod.

FBC Rokycany - Florbal Sokolov (3:6)

Do zápasu se Sokolovem jsme nevstoupili vůbec špatně,  celou první třetinu se nám dařilo držet se soupeřem krok a hrozit mnoha vypracovanými šancemi. Stav 1:1 po první třetině nasvědčoval tomu, že uvidíme vyrovnaný florbal. Bohužel druhá třetina se v tomto duchu vůbec nenesla. Během šesti minut Sokolovští zvýšili na 1:4 a veškeré myšlenky na vyrovnaný zápas byly ty tam. Do konce třetiny ještě hosté navýšili svůj náskok na 2:6 a ten se jim podařio udržet i ve třetí části. Na začátku ještě upravoval skóre Lukáš Bendek, ovšem tato úprava byla jen kosmetická a po 60 minutách tedy svítil na časomíře stav 3:6 pro Sokolov.

Branky (asistence):12:27 Lukáš Bendek (Martin Štván), 39:01 Jakub Svejkovský, 42:04 Lukáš Bendek (Martin Štván)

Komentář trenéra hostů (T. Abrhám): Sympatický výkon domácích dobře prověřil naší připravenost do sezony. Trpěli jsme hlavně na individuální hrubky a nepřesnosti, přesto jsme zápas drželi v přijatelné formě. První třetina nemastná neslaná, v druhé jsme začali přemýšlet a střílet a třetí byla spíše o tom ubránit aktivního soupeře.

Komentář trenéra Rokycan (Boháč Jakub):  Zápas nebyl špatný, šance jsme si dokázali vytvořit, jen jsme zaspali začátek druhé třetiny, která vše bohužel rozhodla. Děkujeme soupeři za zápas.

FBC Rokycany - ASK Lovosice LFP (8:11)

Ve druhé zápase tohoto víkendu jsme přivítali na naší domácí palubovce soupeře z Lovosic. Mladý tým složený převážně z juniorů se zdál být jednoduchým soustem pro naše Divizí ostřílené hráče, ovšem opak byl pravdou. Jakub Boháč sice otevřel skóre hned po 31 vteřinách, Lovosičtí se ovšem nedali zastrašit a na konci první třetiny svítilo na tabuli skóre 3:2 pro domácí. Ve druhé třetině se našim nedařilo soupeři odskočit a tato přetahovaná znamenala po 40 minutách výsledek 6:6. Třetí třetina jakoby jen podtrhla marnost vystoupení našich hráčů, dvě vyloučení, nespočet osobních chyb a pět inkasovaných branek znamenalo konečné skóre 8:11 pro hosty.

branky (asistence):00:31 Jakub Boháč (Jan Barna), 05:14 Jakub Boháč (Jakub Svejkovský), 15:11 Jan Korelus (Denis Vitouš), 25:05 Martin Soukup (Martin Fiala), 35:29 Jan Korelus (Martin Fiala), 38:22 Lukáš Bendek (Martin Štván), 44:39 Martin Fiala (Filip Krasl), 53:23 Lukáš Bendek (Jakub Svejkovský)

Komentář trenéra Lovosic (Kotán Jan) : Po včerejší vysoké prohře jsme se dokázali zvednout a zvýšenou produktivitou zvrátit zápas na naší stranu. Soupeři děkujeme za utkání a zdravíme diváky u onlinu.

Komentář trenéra Rokycan (Boháč Jakub): Vstup do zápasu byl podle našich představ, ovšem dané tempo jsme zvládli pouze půl zápasu. V druhé půlce přicházeli chyby, které jsme museli napravovat těžkými góly. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domu.

cfbu menu Online Sokolov  cfbu menu Online Lovosice

Muži v posledním domácím zápase zvítězili

Náš elitní tým mužů o víkendu vyzval při posledních domácích zápasech soupeře z Plzně a z Domažlic  Read More
Program na víkend - 23. a 24. února

O následujícím víkendu se představí starší žáci na domácí palubovce, junioři vyrazí do Karlových Varů a juniorky do Chodova Read More
Radkovi Zelinkovi posíláme 11 000 Kč

O uplynulém víkendu obsadili házenkářskou halu v Rokycanech pouze hráči florbalového oddílu FBC Rokycany. V sobotu byl na pořadu dne zápas mužského Read More