FBC ROKYCANY

18 9 18 lovosiceMužský tým jako jediný hájil o víkendu barvy našeho klubu. Bohužel díky mnoha fatálním chybám a neustále se opakujícím nepřesnostem naši borci nevybojovali ani bod.

FBC Rokycany - Florbal Sokolov (3:6)

Do zápasu se Sokolovem jsme nevstoupili vůbec špatně,  celou první třetinu se nám dařilo držet se soupeřem krok a hrozit mnoha vypracovanými šancemi. Stav 1:1 po první třetině nasvědčoval tomu, že uvidíme vyrovnaný florbal. Bohužel druhá třetina se v tomto duchu vůbec nenesla. Během šesti minut Sokolovští zvýšili na 1:4 a veškeré myšlenky na vyrovnaný zápas byly ty tam. Do konce třetiny ještě hosté navýšili svůj náskok na 2:6 a ten se jim podařio udržet i ve třetí části. Na začátku ještě upravoval skóre Lukáš Bendek, ovšem tato úprava byla jen kosmetická a po 60 minutách tedy svítil na časomíře stav 3:6 pro Sokolov.

Branky (asistence):12:27 Lukáš Bendek (Martin Štván), 39:01 Jakub Svejkovský, 42:04 Lukáš Bendek (Martin Štván)

Komentář trenéra hostů (T. Abrhám): Sympatický výkon domácích dobře prověřil naší připravenost do sezony. Trpěli jsme hlavně na individuální hrubky a nepřesnosti, přesto jsme zápas drželi v přijatelné formě. První třetina nemastná neslaná, v druhé jsme začali přemýšlet a střílet a třetí byla spíše o tom ubránit aktivního soupeře.

Komentář trenéra Rokycan (Boháč Jakub):  Zápas nebyl špatný, šance jsme si dokázali vytvořit, jen jsme zaspali začátek druhé třetiny, která vše bohužel rozhodla. Děkujeme soupeři za zápas.

FBC Rokycany - ASK Lovosice LFP (8:11)

Ve druhé zápase tohoto víkendu jsme přivítali na naší domácí palubovce soupeře z Lovosic. Mladý tým složený převážně z juniorů se zdál být jednoduchým soustem pro naše Divizí ostřílené hráče, ovšem opak byl pravdou. Jakub Boháč sice otevřel skóre hned po 31 vteřinách, Lovosičtí se ovšem nedali zastrašit a na konci první třetiny svítilo na tabuli skóre 3:2 pro domácí. Ve druhé třetině se našim nedařilo soupeři odskočit a tato přetahovaná znamenala po 40 minutách výsledek 6:6. Třetí třetina jakoby jen podtrhla marnost vystoupení našich hráčů, dvě vyloučení, nespočet osobních chyb a pět inkasovaných branek znamenalo konečné skóre 8:11 pro hosty.

branky (asistence):00:31 Jakub Boháč (Jan Barna), 05:14 Jakub Boháč (Jakub Svejkovský), 15:11 Jan Korelus (Denis Vitouš), 25:05 Martin Soukup (Martin Fiala), 35:29 Jan Korelus (Martin Fiala), 38:22 Lukáš Bendek (Martin Štván), 44:39 Martin Fiala (Filip Krasl), 53:23 Lukáš Bendek (Jakub Svejkovský)

Komentář trenéra Lovosic (Kotán Jan) : Po včerejší vysoké prohře jsme se dokázali zvednout a zvýšenou produktivitou zvrátit zápas na naší stranu. Soupeři děkujeme za utkání a zdravíme diváky u onlinu.

Komentář trenéra Rokycan (Boháč Jakub): Vstup do zápasu byl podle našich představ, ovšem dané tempo jsme zvládli pouze půl zápasu. V druhé půlce přicházeli chyby, které jsme museli napravovat těžkými góly. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domu.

cfbu menu Online Sokolov  cfbu menu Online Lovosice

NOVÁ FOTOGALERIE - mlži - 7.10.2018

Celou fotogalerii naleznete zde  Read More
Program na víkend - 27. a 28. října

Muži vyjedou bojovat o ligové body do Plzně a do Domažlic, junioři vyrazí do dalekých Františkových lázní, starší žáci se Read More
Nově otevřená sekce - BAZÁREK

Máte doma florbalové vybavení, které nepoužíváte, ale je Vám líto jej vyhodit? Právě pro Vás je zde náš klubový bazárek.Pošlete Read More
ZTRÁTY A NÁLEZY - nové přírůstky

Postrádáte triko, boty nebo jiný kus Vašeho vybavení? Tady jste na správném místě. Veškeré nálezy jsou k vyzvednutí v hale Read More
Výsledkový servis - víkend 20. a 21. října

O víkendu se představili mladší žáci na domácí půdě. K venkovním zápasům vyrazla  přípravka, starší žákyně a dorostenci. Kompletní výsledkový Read More