FBC ROKYCANY

18 9 18 lovosiceMužský tým jako jediný hájil o víkendu barvy našeho klubu. Bohužel díky mnoha fatálním chybám a neustále se opakujícím nepřesnostem naši borci nevybojovali ani bod. 

FBC Rokycany - Florbal Sokolov (3:6)

Do zápasu se Sokolovem jsme nevstoupili vůbec špatně,  celou první třetinu se nám dařilo držet se soupeřem krok a hrozit mnoha vypracovanými šancemi. Stav 1:1 po první třetině nasvědčoval tomu, že uvidíme vyrovnaný florbal. Bohužel druhá třetina se v tomto duchu vůbec nenesla. Během šesti minut Sokolovští zvýšili na 1:4 a veškeré myšlenky na vyrovnaný zápas byly ty tam. Do konce třetiny ještě hosté navýšili svůj náskok na 2:6 a ten se jim podařio udržet i ve třetí části. Na začátku ještě upravoval skóre Lukáš Bendek, ovšem tato úprava byla jen kosmetická a po 60 minutách tedy svítil na časomíře stav 3:6 pro Sokolov. 

Branky (asistence):12:27 Lukáš Bendek (Martin Štván), 39:01 Jakub Svejkovský, 42:04 Lukáš Bendek (Martin Štván)

Komentář trenéra hostů (T. Abrhám): Sympatický výkon domácích dobře prověřil naší připravenost do sezony. Trpěli jsme hlavně na individuální hrubky a nepřesnosti, přesto jsme zápas drželi v přijatelné formě. První třetina nemastná neslaná, v druhé jsme začali přemýšlet a střílet a třetí byla spíše o tom ubránit aktivního soupeře.

Komentář trenéra Rokycan (Boháč Jakub):  Zápas nebyl špatný, šance jsme si dokázali vytvořit, jen jsme zaspali začátek druhé třetiny, která vše bohužel rozhodla. Děkujeme soupeři za zápas.

 

FBC Rokycany - ASK Lovosice LFP (8:11)

Ve druhé zápase tohoto víkendu jsme přivítali na naší domácí palubovce soupeře z Lovosic. Mladý tým složený převážně z juniorů se zdál být jednoduchým soustem pro naše Divizí ostřílené hráče, ovšem opak byl pravdou. Jakub Boháč sice otevřel skóre hned po 31 vteřinách, Lovosičtí se ovšem nedali zastrašit a na konci první třetiny svítilo na tabuli skóre 3:2 pro domácí. Ve druhé třetině se našim nedařilo soupeři odskočit a tato přetahovaná znamenala po 40 minutách výsledek 6:6. Třetí třetina jakoby jen podtrhla marnost vystoupení našich hráčů, dvě vyloučení, nespočet osobních chyb a pět inkasovaných branek znamenalo konečné skóre 8:11 pro hosty. 

branky (asistence):00:31 Jakub Boháč (Jan Barna), 05:14 Jakub Boháč (Jakub Svejkovský), 15:11 Jan Korelus (Denis Vitouš), 25:05 Martin Soukup (Martin Fiala), 35:29 Jan Korelus (Martin Fiala), 38:22 Lukáš Bendek (Martin Štván), 44:39 Martin Fiala (Filip Krasl), 53:23 Lukáš Bendek (Jakub Svejkovský)

Komentář trenéra Lovosic (Kotán Jan) : Po včerejší vysoké prohře jsme se dokázali zvednout a zvýšenou produktivitou zvrátit zápas na naší stranu. Soupeři děkujeme za utkání a zdravíme diváky u onlinu.

Komentář trenéra Rokycan (Boháč Jakub): Vstup do zápasu byl podle našich představ, ovšem dané tempo jsme zvládli pouze půl zápasu. V druhé půlce přicházeli chyby, které jsme museli napravovat těžkými góly. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domu. 

 cfbu menu Online Sokolov  cfbu menu Online Lovosice

 

 

 

 

Jarní florbalový Pochoďák 2019

Jarní florbalový Pochoďák 2019

Při druhé letošní sváteční středě si jako svůj program nenechalo ujít náš Pochoďák 59 účastníků.  Read More
Dorostenci vyhrávají 2.ligu

Dorostenci vyhrávají 2.ligu

V sobotu se tým dorostu vydal na poslední turnaj sezony do Lázní Kynžvart, kde je čekaly dva rozhodující zápasy o Read More
Muži v posledním domácím zápase zvítězili

Muži v posledním domácím zápase zvítězili

Náš elitní tým mužů o víkendu vyzval při posledních domácích zápasech soupeře z Plzně a z Domažlic  Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4