FBC ROKYCANY

muziNáš elitní tým mužů o víkendu vyzval při posledních domácích zápasech soupeře z Plzně a z Domažlic

FBC Rokycany vs Florbalová škola Plzeň
V sobotním zápase vyzvali naši muži tým Florbalová škola Plzeň A.  I přes to, že skóre otevřel v 7. minutě náš domácí mladík David Šavel, Plzeňané nenechali diváky na odpověď dlouho čekat. Matěj Zicho vstřelil vyrovnávací branku ve 12 minutě a skóre převrátil na stranu hostů brankou minutu před koncem první třetiny Vandák. Po první třetině tedy bylo skóre 1:2 pro FBŠ.

Ve druhé třetině se našim borcům podařilo v začátku skóre vyrovnat, ovšem to byl poslední okamžik, kdy se připblížili svým soupeřům. Plzeňané nenechli nic náhodě a do kabiny opdcházeli po druhé třetině s náskokem tří branek.
Ve třetí třetině vykřesali ještě plamínek naděje dvěma rychlími brankami v úvodu třetiny Štván s Vlachem, ovšem tři následující branky v domácí síti a dvě vyloučení totálně zpečetily stav zápasu. Z utkání tedy odcházíme jako poraží se skorem 5:8.

FBC Rokycany vs TJ jiskra Domažlice
Nedělní zápas pro týmu z Domažlic se z našeho pohledu nesl v mnohem lepším duchu. Skóre otevřel ve 12. minutě domácí Vitouš a ikdyž se hostím podařilo po pár minutách skóre vyrovnat, byl to poslední okamžik, kdy drželi s našim týmem krok. Ještě na konci první části překlopil skóre na naši stranu Vojta Vlach a hráči tedy odcházeli do kabin za stavu 2:1 pro Rokycany. I přes velký tlak naši ve druhé třetině vstřelili pouze jednu branku čímž zvýšili svůj náskok o další branku. Třetí třetina jen potvrdila probíhající obrázek zápasu a domácí navýšili svůj náskok na 5:1. V posledním letošním zápase tedy naši muži překonali soupeře z Domažliv v poměru 5:1. K poslednímu turnaji sezóny se vydáme za 14 dní do České Lípy a Koberov.

Program na víkend - 23. a 24. března

O následujícím víkendu se vydají pouze starší žáci do dalekých Františkových Lázní. Ostatní družstva si užijí zaslouženého odpočinku.  Read More
Výsledkový servis - víkend 16. a 17.března

Přípravkáři se předvedli na domácí palubovce, mladší žáci si zahráli v Tlučné a junioři v Domažlicích.  Read More
Muži v posledním domácím zápase zvítězili

Náš elitní tým mužů o víkendu vyzval při posledních domácích zápasech soupeře z Plzně a z Domažlic  Read More
Radkovi Zelinkovi posíláme 11 000 Kč

O uplynulém víkendu obsadili házenkářskou halu v Rokycanech pouze hráči florbalového oddílu FBC Rokycany. V sobotu byl na pořadu dne zápas mužského Read More