Klubová identita neboli totožnost, v sobě podle nás nese veškeré symboly, které jsme hrdě nosili na prsou a činy, kterými jsme se v průběhu své historie prezentovali veřejnosti. Jaká je tedy historie naše klubu a jak souvisí právě s novodobou identitou?    

Hlavním symbolem sportovního klubu FBC ROKYCANY je naše logo, které představuje jak naši historii, tak i vizi do dalších let. Červená a bílá barva symbolizují znak města Rokycan.Vyobrazení sokola v sobě ukrývá významnou část naší historie, jelikož jsme vyrostli pod rokycanskou tělocvičnou jednotou SOKOL, a roztažené křídlo ukazuje na naši chuť nezávisle růst a zlepšovat se.

Druhým naším největším symbolem jsou naše dresy. Mužská domácí modrá sada a venkovní modro bílá kombinace jsou opět zakotveny v historii, kdy pod těmito barvami nastupují naše družstva již řadu let. V dámské verzi našich dresů je pak obsažena i barva červená. Dres jako hlavní prezentační plocha na sobě nese naše logo, znak města Rokycany, obchodní označení našich hlavních partnerů a identitu hráče (příjmení a číslo).

 

historie loga