V sobotu 12.10. vyběhli rokycanští junioři na palubovku sportovní haly Slavia VŠ Plzeň. Představili se ve dvou utkáních, a to nejprve s celkem SPORT CLUB Klatovy a poté FBŠ SLAVIA Plzeň B.
První z duelů jsme začali lépe, když jsme se ujali vedení 1:0. Soupeř však stihl rychle reagovat, otočit skóre a do první přestávky již šel s těsným vedením 2:3. Ve druhé třetině padl pouze jeden gól, k naší smůle však do naší branky. V závěrečné části se nám podařilo opět stáhnout průběžný výsledek na rozdíl jediného gólu (3:4), ve zbytku duelu jsme ale již neskórovali a utkání prohráváme 3:6.
Do druhého zápasu s velmi silnou Slavií Plzeň jsme nešli jako favorité, ale po první části byl výsledek velmi příznivý 0:1. V prostřední třetině se ale žádné překvapení nezrodilo a domácí celek si dalšími dvěma přesnými zásahy upevnil vedení na 0:3. Zbraně jsme však nesložili, zato síly nás naprosto opustily. Přestože jsme chtěli vzdorovat, soupeř nás předčil téměř v každé herní činnosti a výsledkem bylo dalších nelichotivých pět branek v naší síti. Ačkoliv opouštíme hřiště za konečného výsledku 0:8, nemusíme se za naší odvahu a udatnost do posledních zbytků sil vůbec stydět.
Děkujeme celému týmu a přejeme hodně štěstí do dalších turnaju.