FBC ROKYCANY

Při druhé letošní sváteční středě si jako svůj program nenechalo ujít náš Pochoďák 59 účastníků. 

mapaJako v mnoha minulých letech se vydali hráči, rodiče a přátele rokycanského florbalu na tradiční jarní florbalový Pochoďák. Počasí nám přálo a na startu jsme tedy mohli napočítat 59 účastníků a 5 psů. Po krátkém přesunu vlakem do nedalekých Ejpovic jsme vyrazili již po svých a cílem nám nebylo nic jiného než Čertův kámen nad Kokotkými rybníky. Po lehkém občerstvení a prodebatování pověsti o Čertovi, kterého přelstil Sedlák, díky čemuž zůstal nad Klabavou čnít tento neobyčejný kus kamene jsme se vydali dál směrem ke hrázi dolního Kokotského rybníka. Úchvatná panorámata a duch tohoto místa nás tak očaroval, že jsme museli udělat další občerstvovací pauzu.

Po nasátí atmosféry a trocha zábavy s dronem jsme se, teď už v tempu a přímou čarou, vydali směrem na Litohlavy, kde nás v restauraci Na Vršíčku čekalo tížené občerstvení. Jako vždy, z Litohlav se již skupina rozdělila na menší části, kdy každý zvolil dopravu podle svých možností. Většina úastníků však zvolila pěší verzi cesty domů, a tak jsme mohli na našich měřidlech napočítat  něco přes 17 km. 

Děkujeme všem za účast a těšíme se znovu na podzim.  
FBC Rokycany

 

Kompletní fotogalerie ZDE

Jarní florbalový Pochoďák 2019

Jarní florbalový Pochoďák 2019

Při druhé letošní sváteční středě si jako svůj program nenechalo ujít náš Pochoďák 59 účastníků.  Read More
Dorostenci vyhrávají 2.ligu

Dorostenci vyhrávají 2.ligu

V sobotu se tým dorostu vydal na poslední turnaj sezony do Lázní Kynžvart, kde je čekaly dva rozhodující zápasy o Read More
Muži v posledním domácím zápase zvítězili

Muži v posledním domácím zápase zvítězili

Náš elitní tým mužů o víkendu vyzval při posledních domácích zápasech soupeře z Plzně a z Domažlic  Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4