První listopadový den byl pro příznivce rokycanského florbalového oddílu ve znamení tradičního pochoďáku. Tentokrát organizátoři naplánovali cestu z Rokycan do Strašic ve stylu "po hřebeni Žďáru".

Přes tři desítky florbalových nadšenců vyrazilo v sobotu 1.11. po deváté hodině neohroženě směrem k nedalekému vrcholu Žďár, který byl ústředním motivem letošního podzimního pochoďáku. Ačkoliv jsme vrchol nezdolali, nikoho to jistě nemrzelo, vždyť před námi byla porce dalších kilometrů.

Počasí nám přálo, a tak nám kilometry v nohách pěkně přibývaly. O malé drama se postaralo duo Ríša Bastl a Ondra Váně. Po dohodě s vedoucím skupiny se rozhodli pro souběžnou, přesto trochu odlišnou trasu v délce několika málo kilometrů. I přes důkladný popis trasy se klukům podařilo lehce zabloudit. Duchapřítomnost však beztratili a následně prokázali i jistou dávku orientace ve volné přírodě. Spojení se skupinou tak i přes drobné problémy proběhlo úspěšně a do Strašic dorazila skupina v plném počtu.

V restauraci Berten již čekalo připravené ohnište a plný tác špekáčků. Všem jistě chutnalo. A kdo měl chuť na něco jiného, mohl využít zdejší kuchyni. Z jídelního lístku si vybral úplně každý.

Zpáteční cesta již byla věcí každého účastníka, stejně jako při minulých pochodech. Někteří měli odvoz zajištěn, jiní využili pravidelnou víkendovou autobusovou linku.

Podzimní pochoďák 2014 měl úspěch a přejme si, aby se takto mohl pyšnit i nadcházející prvomájový pochoďák 2015.

Několik obrázků najdete v naší fotogalerii.

 

 

Pozvánky na domácí zápasy

Kalendář akcí

Banner

Facebook

Banner

Partneři klubu

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner