S rokem 2016 přichází do rokycanském florbalu zásadní změna. Florbalový oddíl opouští zázemí Tělocvičné jednoty Sokol Rokycany a staví se na vlastní nohy pod FBC ROKYCANY, z. s.

Do soutěžního ročníku 2016/2017 nastupuje rekordní počet družstev. Podařilo se nám stabilizovat kompletní mužskou strukturu od elévů až po muže, navíc i jedno dívčí družstvo dorostenek. Elitní tým mužů končí sezónu v soutěži Divize - skupina A uprostřed tabulky na 6. místě, rezervní B tým v nejnižší regionální lize skončil jen těsně pod pódiovým umístěním na 4. místě. Junioři v Pražské a SČ lize juniorů obsadili krásné 5. místo. Dorostenky ve své premiérové sezóně předvedly skvělé výsledky a bylo z toho vynikající 3. místo. Jejich chlapečtí vrstevníci v regionální soutěži dorostenců skončili na 4. místě, starší žáci také bojovali a byla z toho pěkná 5. příčka. Nižší věkové soutěže, mladší žáci a elévové, se hráli turnajově, kdy každé kolo bylo vyhodnocováno. Obě družstva v průběhu sezóny ochutnaly nejen pocit hořké porážky, ale i příjemnější, a to pódiového umístění.

I do ročníku 2017/2018 jsme dále navýšili počet našich soutěžních družstev. Dalším ryze dívčím týmem jsou mladší žákyně, poprvé jsme také k pravidelným turnajům přihlásili nejmladší kategorii - přípravku.

Jak si naše celky vedou můžete sledovat na stránkách Českého florbalu, články z našich turnajů a utkání pak především na našich facebookových stránkách.

 

 

Pozvánky na domácí zápasy

Kalendář akcí

Banner

Facebook

Banner

Partneři klubu

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner