FBC ROKYCANY

V sobotu se tým dorostu vydal na poslední turnaj sezony do Lázní Kynžvart, kde je čekaly dva rozhodující zápasy o celkové vítězství ve 2.lize dorostenců.

První zápas s týmem z Klatov jsme se trápili ve všech směrech, navíc soupeřova skvělá obrana a nepříjemné protiútoky dokázali nejednou zavařit našemu týmu. Nakonec jsme šli štěstí naproti a zápas vyhráváme 3:2.

Druhý zápas s týmem Florbalová škola Plzeň naopak ukázal druhou stranu našeho týmu . Rychlé tempo, nespočet šancí a tvrdých soubojů. Kluci věděli, že jde o všechno tak nechali v zápase úplně všechno a to se vyplatilo. Druhý zápas vyhráváme opět těsně 3:2 a FBC ROKYCANY se stávají MISTREM 2.ligy dorostu pro sezonu 2018/2019.https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f4aa.png");">💪

Chtěl bych poděkovat všem hráčům, kteří po celou sezonu makali  a dotáhli vše do vítězného konce. Velký díky také patří rodičům, kteří nás celou sezónu podporovali.

https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png");">❤️

Jarní florbalový Pochoďák 2019

Jarní florbalový Pochoďák 2019

Při druhé letošní sváteční středě si jako svůj program nenechalo ujít náš Pochoďák 59 účastníků.  Read More
Dorostenci vyhrávají 2.ligu

Dorostenci vyhrávají 2.ligu

V sobotu se tým dorostu vydal na poslední turnaj sezony do Lázní Kynžvart, kde je čekaly dva rozhodující zápasy o Read More
Muži v posledním domácím zápase zvítězili

Muži v posledním domácím zápase zvítězili

Náš elitní tým mužů o víkendu vyzval při posledních domácích zápasech soupeře z Plzně a z Domažlic  Read More
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4