V neděli 6.10. vstoupili do nové sezóny i naši dorostenci. Hned v úvodním turnaji jsme narazili na celky Florbal Sokolov a FBŠ SLAVIA Plzeň B.

2019 10 6 dorostZnačně omlazený tým se v duelu proti Sokolovu držel statečně. Ve druhé části se podařilo soupeři využít dvě drobná zaváhání a ujal se vedení. Bohužel i ve třetí periodě nás trápila střelecká pasivita a pak prohráváme výsledkem 1:4.
Duel se Slavií Plzeň se vyvíjel velmi podobně. Po první bezbrankové třetině, ve které se obě družstva spíše oťukávala, však přišel náš úder a vedení 1:0. Za stejného stavu se nastupovalo i do závěrečné dvanáctiminutovky. Hráči Slavie stupňovali tlak a zaslouženě srovnali skóre. Ve zbývajících osmi minutách dokončení obratu nepřipustil brankář Rokycan, Patrik Urban, a tak bereme zasloužený bod za remízu 1:1.
Děkujeme hráčům za předvedenou hru a přejeme mnoho úspěchů do dalších turnajů.