listopad 25, 2019

Junioři doma nezaváhali

in Hlavní články

by Super User

Náš juniorský tým se o uplynulém víkendu představil na domácí palubovce a bylo opravdu na co koukat. Nejdříve se naše mladé pušky postavily na hřiště se soupeřem FBŠ Slavia Plzeň B. Ve vyrovnaném zápase se nám po první třetině dařilo díky souhře Lukáše Maška a Ondry Váněho držet tenký náskok…
listopad 11, 2019

Dorostenky došly v Karlových Varech až do finále

in Hlavní články

by Super User

Tým složený z dorostenek a starších žákyní FBC ROKYCANY se v neděli 10.11. zúčastnil rozvojového turnaje v Karlových Varech. Ačkoliv náš tým byl ze všech družstev nejméně početný, do Varů jsme přijeli pouze s osmi děvčaty, zapsali jsme se nesmazatelně do turnajových výsledků. Z prvního utkání s domácím celkem jsme…
listopad 05, 2019

Žákyně vyrazily až do dalekých Strakonic

in Hlavní články

by Super User

V sobotu 2.11. vyrazila děvčata na druhý ligový turnaj starších žákyní. Cesta do Strakonic proběhla bez jakýchkoliv komplikací a naše starší žákyně mohly neohroženě vyběhnout na palubovku místní sportovní haly. V prvním utkání jsme hned narazili na pořádající celek z nedalekých Katovic. Rivalky byly na duel lépe připravené a zaskočily…
říjen 23, 2019

Devítibodová neděle

in Hlavní články

by Super User

O uplynulém víkendu hájilo naše barvy hned pět družstev - muži, ženy, dorostenci, mladší žáci a přípravka. 

Aktuální výsledky

Bazárek

Bazárek

Ztráty a nálezy

Ztráty a nálezy

Přidej se do naší party

Přidej se do naší party

2019 11 23 juniori2Náš juniorský tým se o uplynulém víkendu představil na domácí palubovce a bylo opravdu na co koukat.

Nejdříve se naše mladé pušky postavily na hřiště se soupeřem FBŠ Slavia Plzeň B. Ve vyrovnaném zápase se nám po první třetině dařilo díky souhře Lukáše Maška a Ondry Váněho držet tenký náskok 1:0, ovšem hlavní křest ohněm měl ještě přijít. Ve druhé části byli totiž naši borci nuceni ustát dvě přesilové hry soupeře a trestné střílení. První oslabení jsme zdárně zvládli, ovšem sedm vteřin před uplynutím druhého trestu se Slávisté nemílili a bylo vyrovnáno. S již zmiňovaným trestným střílením si hladce poradil Patrik Urban a po dvou třetinách byl tedy stav 1:1. Skóre ve třetí třetině otevřela opět dvojice Mašek - Váně, ovšem tentokrát si roli střelce prohodili. Plzeňané nenechali nic náhodě a odpověď na naši vstřelenou branku přišla hned po 50 sekundách. Už už se zdálo, že zápas se bude dohrávat za remízového stavu, ovšem proti tomu byl náš dvorní sniper Ondra Váně, který svou sólo akcí 68 vteřin před koncem převrátil skóre na naši stranu. To, že si opravdu stojí za svým potvrdil ještě o 30 vteřin později, kdy zvýšil na 4:2 střelou do prázdné branky. I přes to, že Slávisté ještě snížili na 4:3, nebylo to nic platné a siréna ukončila utkání za stavu 4:3 pro domácí.

Ve druhém zápase jsme vyzvali opět soupeře z Plzně, tentokráte ovšem tým FBC Plzeň. Opět vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách lépe začali naši borci, když v první části vstřelili hned tři branky. Zranění a následné střídání brankáře Plzně na začátku druhé části jsme chtěli využít ve svůj prospěch, ovšem opak byl pravdou a západočeši již ve třetí minutě snižovali na 3:1. Poté se opět vytasil se svým umem náš nájezdový specialista Patrik Urban, který vychytal trestné střílení a vnesl opět klid na naše florbalky. Od této chvíle se nám již dařilo jen přidávat další branky na náš účet a utkání jsme tedy dotáhli do vítězného konce se skórem 12:1. 

Děkujeme všem fanouškům za podporu a těšíme se na Vás nejen na domácích zápasech  

2019 11 10 dorkyTým složený z dorostenek a starších žákyní FBC ROKYCANY se v neděli 10.11. zúčastnil rozvojového turnaje v Karlových Varech.

Ačkoliv náš tým byl ze všech družstev nejméně početný, do Varů jsme přijeli pouze s osmi děvčaty, zapsali jsme se nesmazatelně do turnajových výsledků. Z prvního utkání s domácím celkem jsme odešli smírně po remíze. Druhý duel s favorizovanou Slavií Plzeň jsme dokázali díky produktivní střelbě zakončit vítězně. V utkání o první místo jsme se střetli s druhým výběrem Slavie Plzeň. V utkání jsme tahali za kratší konec, ale opět díky produktivnější střelbě jsme ještě 15 vteřin před koncem drželi těsný náskok 1:0. Bohužel v závěrečných sekundách jsme inkasovali a v samostatných nájezdech nás holky ze Slavie také předčily.

I přes tuto porážku patří všem děvčatům obrovský dík a uznání.

2019 11 3 zakyneV sobotu 2.11. vyrazila děvčata na druhý ligový turnaj starších žákyní. Cesta do Strakonic proběhla bez jakýchkoliv komplikací a naše starší žákyně mohly neohroženě vyběhnout na palubovku místní sportovní haly.

V prvním utkání jsme hned narazili na pořádající celek z nedalekých Katovic. Rivalky byly na duel lépe připravené a zaskočily nás v samotném úvodu. Hru naše děvčata vyrovnala, ale skóre již dohnat nedokázala. Chuť jsme si spravili v utkání s Mariánskými Lázněmi, vítězně jsme zakončili i tažení proti holkám z Karlových Varů, které hrály velmi aktivní a důrazný florbal. Poslední duel se Slavií jsme také chtěli zakončit vítězně, ale soupeřky byly zásadně proti a navíc nás trápila nepřesnost našich střeleckých pokusů.

Přesto byl turnaj vydařený, a to nejen po sportovní stránce, jelikož o přestávkách si děvčata užila mnoho legrace.

O uplynulém víkendu hájilo naše barvy hned pět družstev - muži, ženy, dorostenci, mladší žáci a přípravka. 

Elévové

22 pro

Přípravka - DOMA

22 pro

Dorostenky

22 pro

Starší žákyně - Plzeň

22 pro

28.ZŠ Plzeň